IVECO piegādā 9 Iveco automobiļus uzņēmumam Aldaris

IVECO piegādā 9 Iveco automobiļus uzņēmumam Aldaris  

10/10/2011 4:34 PM 

Uzņēmuma autoparka papildināšanai Aldaris par savu partneri ir izvēlējies Iveco. Patlaban Aldara vajadzībām tiek izmantoti 40 piegādes automobiļi.

Saskaņā ar 2011. gada sākumā noslēgtā līguma nosacījumiem uzņēmuma autoparks tika papildināts ar 9 Iveco automobiļiem.

Izvēle tika izdarīta par labu 5-tonnīgajiem Iveco Daily kravas furgoniem un 10-tonnīgajiem vidējās gammas kravas automobiļiem Eurocargo. Daily kravas furgoni ir aprīkoti ar modernu, jaudīgu, ekonomisku un videi draudzīgu dīzeļdzinēju, kas atbilst EURO 4 standartu prasībām. Bīdāmās sānu durvis abās pusēs nodrošina vieglu un ērtu iekāpšanu un izkāpšanu, atvieglojot piegādes personāla darbu ergonomiskā ziņā.

10-tonnīgie Eurocargo automobiļi ir nokomplektēti ar īpaši ekoloģiskiem, EURO 5 standartu prasībām atbilstošiem dzinējiem. Šasijas ir aprīkotas ar viegli izolētām virsbūvēm un aizmugures liftiem.

Uzņēmumam Aldaris piegādāto automobiļu komplektācijā ietilpst apsildāmi un elektriski regulējami atpakaļskata spoguļi, pastāvīgs dienas gaismu pieslēgums, kas palielina drošības līmeni; gaisa kondicionētājs un pneimatiski amortizētais vadītāja sēdeklis nodrošina papildus komforta līmeni vadītājam. Iveco modeļu izturība, kas būtiski pagarina automobiļu kalpošanas laiku, konkurētspējīgie automobiļu iegādes un atpirkuma nosacījumi, servisa pakalpojumu kvalitāte bija galvenie faktori šī darījuma sekmīgai īstenošanai.

Ernestas Jakubonis, Iveco reģionālās pārstāvniecības vadītājs Baltijas valstīs, uzsvēra, ka tas mums dod lielas priekšrocības komercautomobiļu segmentā Latvijas tirgū, un mēs varam būt lepni par to, ka tāds uzņēmums kā Carlsberg ir izvēlējies mūsu produkciju.

## ##