Iveco Trakker – no De Roj (De Rooy) Dakāras komandas līdz Samoterai (Samoter)

Iveco Trakker – no De Roj (De Rooy) Dakāras komandas līdz Samoterai (Samoter) 

2/28/2011 3:12 PM 

Trakker 4x4, ko DeRoj (De Rooy) komanda no Holandes speciāli gatavoja rallijam Dakāra 2011, piedalīsies Starptautiskajā būvniecības tehnikas un zemes darbu aprīkojuma izstādē Samoterā, kas no rītdienas līdz svētdienai, 6. martam, notiks Veronā.

Automobilis, kas bija pasaulē slavenākā autorallija jaunākā posma līderis, būs apskatāms Iveco demonstrācijas zonā – plašā teritorijā, kura paredzēta dinamiskiem testiem un atrodas izstādes kompleksā.

Šis Trakker modelis, kas ir būvēts uz 190T50W šasijas bāzes ar Active Day kabīni, ir speciāli konstruēts un pielāgots sacīkšu noteikumu diktētajam drastiskajam braukšanas stilam, tempam un palielinātajai slodzei. Automobilis ir aprīkots ar FPT Industrial Cursor 13 6-cilindru dzinēju, kas attīsta 800 Zs jaudu un spēj sasniegt ātrumu 150 km/h.

Salīdzinājumā ar citiem Dakāras rallija dalībniekiem Samoterā izstādītais Trakker pēdējās sacīkstēs uzrādīja labus rezultātus, un atkāpās tikai pēc tam, kad pēc lēcienam sekojošās smagās piezemēšanās vadītājs Žerārs DeRojs (Gerard De Rooy) bija spiests pārtraukt sacīkstes mugurkaula traumas dēļ, kamēr viņa komandas biedrs Peps Vila (Pep Vila) ar identisku Trakker sasniedza finišu, izcīnot holandiešu komandai vēsturisko sesto vietu.


Iveco

Iveco projektē, ražo un tirgo plaša ranga vieglos, vidējos un smagos komerciālos transportlīdzekļus, visurgājējus, pilsētu, priekšpilsētu un tālsatiksmes autobusus, kā arī speciālā pielietojuma transportlīdzekļus, tādus kā ugunsdzēsēju mašīnas, aizsardzības un civildrošību nodrošinošus transportlīdzekļus.

Iveco nodarbina vairāk nekā 24,500 darbinieku un vada 27 ražošanas vienības 16 pasaules valstīs, izmantojot izcilas tehnoloģijas, kas tiek izstrādātas 5 zinātniskās pētniecības centros. Ārpus Eiropas kompānija darbojas Ķīnā, Krievijā, Turcijā, Austrālijā, Argentīnā, Brazīlijā un Dienvidāfrikā. Vairāk kā 4,600 ražojumu tirdzniecības vietas, vairāk kā 100 valstīs, garantē tehnisko atbalstu jebkur pasaulē, kur uz doto mirkli Iveco transportlīdzeklis ir ekspluatācijā.

Turīna

2011-02-28

## ##